Корзина
25 отзывов
Конденсатори постійної напруги (DC) конденсатори для застосування електромобілях.
Производители
Контакты
Техносервиспривод
+38044458-47-66офис, факс
+38044366-25-59Силовые полупроводниковые приборы
+38044366-25-17Конденсаторы, дроссели, фильтры и т
+38044366-24-62Приводная техника Danfoss Drives
+38044456-19-57Обслуживание и ремонт преобразовате
відділ
УкраинаКиевпр. Победы 56, оф.33503057
taras.mysak
Карта

Конденсатори постійної напруги (DC) конденсатори для застосування електромобілях.

Конденсатори постійної напруги (DC) конденсатори для застосування електромобілях.

Ультракомпактні Конденсатори постійної напруги для застосування в перетворювачах енергії в електромобіляхї /Electronicon E57/

Конденсатори постійної напруги (DC) конденсатори для застосування електромобілях. 

Компанією ELECTRONICON Kondensatoren розпочато випуск плівкових сухих конденсаторів серії E57 яка має в своєму складі стандартні і спеціальні рішення для проектів, які мають специфічні геометричні (конструктивні) та електричні вимоги у відповідності до об`єктів застосування. Конденсатори цієї сериіі відрізняються високими значеннями допустимого струму IRMS.

Підключення конденсаторів здійснюється за допомогою малоіндуктівних мідних наконечників, кількість, розмір і положення яких може бути змінено в залежності від Їх специфікації та вимог замовника. Пластмасовий корпус класу UL V0 вміщує в собі компактні круглі обмотки стабільних розмірів , що підключені паралельно для досягнення максимальної міцності та мінімального струму самоіндукції. Завдяки відсутності рідких наповнювачів (смола, оливи) розташування конденсаторів в конструктиві перетворювального пристрою може бути довільним.

Ультракомпактний плівіковий конденсатор для електромобілів

Захист від впливу агресивного навколишнього середовища і антипіренів забезпечують поліуретанова смола-заповнювач і UL V0-сумісне покриття смолою. Фольга SecuMet ™ нашого власного виробництва гарантує належні якості самовідновлення також в екстремальних умовах. Таким чином досягається можливість безперебійної роботи конденсаторів серїї E57 за температури навколишнього середовища до 105 ° C. Така робоча температура є одним з найвіажливіших фокторів, що дозволяють застосування конденсаторів цієї серії в автомобільній промисловості та інших областях, критичних до навколишньої температури (прим. прекл ― напр. ― електротехнологіїї). 

Додамо від себе ― і не тільки в електромобілях!

Предыдущие новости